KONST / Litografier / Färglitografier 14823074
nr 1482 3074
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 25x30 36x25 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:33:51
9/8 12:37:24
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren